ANNE BEBEK BURÇ UYUMU, anne bebek burç uyumu

Yengeç Burcu Annelerin Uyumu

yengeç burcu anne

Yengeç Burcu Anne – Koç Çocuk

Yengeç burcundaki bir annenin Koç burcunda bir çocuğu olduğunda ortaya zıtlıklar üzerine kurulu bir ilişki çıkacaktır. Koç aceleci ve atılganken, Yengeç duygusal ve sakindir. Yengeç, inişleri çıkışları olmayan bir hayat sürerken, çocuğunun saplantılarını ve hareketliliğini eğlenceli bulabilir. Koç çocuğu ise annenin hassasiyetini ve duygusal derinliğini çekici bulabilir. Koç’un vurdumduymazlığını dengeleyen bir ortam söz konusudur. Ancak zaman zaman Yengeç’in alınganlığından veya Koç’un agresifliğinden dolayı problemler çıkabilir. İki taraf da birbirinin ihtiyaçlarına kulak vermeli ve farklı yönlerden gelen karakterlere sahip olduklarını anlamaya çalışmalıdır.

Yengeç Burcu Anne – Boğa Çocuk

Boğa bir çocuk Yengeç bir anneye sahipse, birbirinden uzak konumlanmış burç kombinasyonlarında genel olarak görülebileceği gibi uyumlu bir ikili olurlar. Her iki burcun da birbiri için anlayışlı olması gerekir, zira ikisi de güven ve şefkat arayışı içinde olurlar. Ev hayatının lükslerinden iki taraf da hoşlandığı için evcil ve mutlu bir aile olurlar. Güçlü bir aile, güvenli bir yuva, iyi yemekler, güzel eşyalar ilgilerini çeker. Birçok ailenin imreneceği kadar güçlü bağlarla birbirine bağlı olurlar.

Yengeç Anne – İkizler Çocuk

İkizler bir çocuk Yengeç bir anneye sahipse, uyumu kurmak çaba gerektirebilir. Zira anne, çocuğunun kendisiyle çok az ortak noktası olmasını garipseyebilir. Yengeç anne; hassas ve duygusalken, çocuğu mantıkçı ve başına buyruktur. Bu ikili birbirlerinin sınırlarını ve sabırlarını devamlı test eder. Yengeç’in hassasiyetini ve duygusal yaklaşımını anlaması İkizler için zaman alır. Yengeç’in de kendini İkizler’in bu akla ve mantığa dayalı, özgürlüğüne düşkün karakterini anlamaya zaman ayırması gerekir.

Yengeç Burcu Anne – Yengeç Çocuk

Yengeç bir çocuk Yengeç bir anneye sahipse, ortaya duygusal anlamda birbirine kenetlenmiş bir aile yapısı çıkar. Yengeç’in yeri evdir ve dışarıdaki insanların görüşleri onun için önemli değildir. Onlar için evin içinde olan biten her şeyden daha önemlidir. Bu yuvayı her türlü dış tehlikeden korumaya odaklıdırlar. Yengeç annenin tüm enerjisi de eve odaklı olduğundan, çocuğuna aradığı sevgi dolu ve güvenli yuvayı sunabilir. Herkes bu anne çocuğu ayrılmaz olarak betimler. Birbirlerinin zayıf yönlerini çok iyi bilirler.

Yengeç Burcu Anne – Aslan Çocuk

Aslan bir çocuk Yengeç burcu anneye sahipse, birbirlerinin temel duygusal ihtiyaçlarını çok rahat tamamlayabilen bir aile yapısı oluştururlar. Her ikisi de rahat ve güvenli bir hayat sever ama aynı zamanda büyük işler başarmak isterler. Her ikisi de farklı şekillerde destek ve ilgi beklerler. Aslan çocuk iltifattan ve beğeni toplamaktan, gösterişten hoşlanırken, Yengeç anne daha arka planda olmayı sever ve daha hassastır. Aslan daha canlı, oyuncu bir hayat temposu takip ederken, Yengeç huzurlu bir ailede olmakla yetinebilir. Bununla birlikte ikisi de yakın bir aile ortamından memnuniyet duyar.

Yengeç Anne – Başak Çocuk

Başak bir çocuk Yengeç burcu anneye sahipse, sağlam bir aile ilişkisi ortaya çıkar. Zamanla bu ailevi bağlar daha da güçlenir. Birçok aile, Yengeç-Başak ikilisinin oluşturduğu aileyi kendilerine model alabilir. Başak çocuğu annesinin sessiz kuvvetine hayranlık duyarken, Yengeç anne de çocuğunun her türlü duruma uyum sağlayabilmesinden memnundur. Her ikisi de amaca odaklanabilir ve birçok zorluğun üstesinden disiplinli biçimde gelebilirler.

Yengeç Anne – Terazi Çocuk

Terazi bir çocuk, Yengeç burcu anneye sahipse, hiç kimsenin üzülmeyeceği, herkesin aradığını bulduğu bir aile ilişkisi ortaya çıkar. Her iki burç da güvenli bir yuvayı sever ve sakin bir hayattan hoşlanır. Anne çocuk çok yakın iki arkadaş olur. Güzellik ve değerli eşyalar bu anne çocuğun yaşadığı evde sıkça görülebilir. Çocuk çeşitli koleksiyonlar yapmaktan hoşlanabilir, anne de onu çeşitli kültürel etkinliklere götürebilir, müzeleri gezebilirler. Aynı amacı gerçekleştirmek için çok uyumlu çalışabilirler.

Yengeç Anne – Akrep Çocuk

Akrep bir çocuk Yengeç burcu anneye sahipse, anne çocuktan ziyade sanki iki kardeşin oluşturduğu bir aile yapısı karşınızdaymış gibi düşünebilirsiniz. Hem düşünce tarzı olarak hem de fiziksel bakımdan anne çocuk birbirine çok benzer. Duygusal açıdan derinliğe sahip bu iki burç birbirine oldukça yakındır ve birlikte vakit geçirmekten çok büyük zevk alırlar. Bununla birlikte ikisi de çok hassas olduğundan, eğer iki taraftan biri dikkat etmezse kırıcı tartışmalara ve üzüntüye yol açılabilir. Ama iki taraf da birbirinin zayıf noktalarını tamamlar niteliktedir.

Yengeç Anne – Yay Çocuk

Yay bir çocuk Yengeç bir anneye sahipse, iletişimin kurulması zaman alabilir. Anne çocuk birçok bakımdan farklı ilgi alanlarına ve farklı hayat görüşlerine sahiptir. Bu nedenle birbirlerini anlamak için çaba göstermeleri gerekir. Yay gerilimden ve adrenalin yükseltici aktivitelerden hoşlanırken evinde mutlu ve sakin oturmayı seven Yengeç’in de aynı aktivitelere katılmasını bekler. Çocuk evde oturmaktan hoşlanmaz ve hep dışarıya çıkıp dünyayı görmek ister. Oysa Yengeç, çocuğunun ailenin yanında kalmasını tercih eder. Bununla birlikte Yay, annesinin bu duygusal zenginliğine hayranlık duyar.

Yengeç Anne – Oğlak Çocuk

Oğlak bir çocuk Yengeç bir anneye sahipse, azim ve istikrar üzerine kurulu bir aile ilişkisinden bahsedilebilir. Oğlak, rasyonel ve gerçekçidir. Yengeç ise duygusal ve hassastır. İki burç birbirini çok iyi tamamlar. Bu dayanıklı ve geleneksel aile yapısı dünyevi ve manevi rahatlık temeline dayanır. Her iki burç da sakin ve konservatif yaradılışlıdır. Anne ve çocuğun birbirinden yüksek beklentileri vardır. Yengeç, Oğlak’ın aileye ve yapmakta olduğu işe kendisini tam vermesinden memnun olur. Oğlak ise Yengeç’in duygusal yapısından ve hassasiyetinden etkilenir. Çok başarılı ve sağlam bir aile modeli oluştururlar.

Yengeç Anne – Kova Çocuk

Kova bir çocuk Yengeç bir anneye sahipse, tam anlamıyla zıt karakterli iki insanın oluşturduğu bir aile yapısından bahsedilebilir. Bu da iletişimin sağlıklı kurulmasının zaman gerektirdiğini gösterir. Geleneksel aile yuvasından hoşlanan Yengeç, Kova’nın her türlü durumda gösterdiği sıra dışı tavırlara alışmakta zorluk çekebilir ve olumsuz durumları topluluk içinde tartışmaktan ziyade evde yalnızken konuşmayı tercih eder. Kova her türlü sosyal ortamda bulunmayı, arkadaşlarıyla birlikte olmayı severken, Yengeç evde sakin bir gün geçirmeyi tercih eder. Bu iki farklı karakterin birbirini anlaması ve zorlamalardan kaçınmaları gerekir.

Yengeç Anne – Balık Çocuk

Balık bir çocuk Yengeç bir anneye sahipse, duygusal yapılarının derinliğinden dolayı çok rahat uyum sağlayabilen bir anne çocuk ilişkisi geliştirirler. Yengeç anne, Balık çocuğa sahip olduğu yaratıcılığı, duygusal ve manevi zenginliğe dönüştürmeyi öğretebilir. Birlikte oldukça sempatik ve anlayışlı bir ikili olurlar. Her ikisi de oldukça hassas olduğundan birbirlerini incitmekten de kaçınırlar. Bu sadece birbirlerine karşı değil karşılaştıkları herkese gösterecekleri tavırdır. Her ikisinin de huzur arayışında olmaları rahat bir yuva ortamı oluşturur.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir