anne bebek burç uyumu, ANNE BEBEK BURÇ UYUMU

YAY BURCU ANNELERİN UYUMU

YAY BURCU ANNE

Yay Burcu Annelerin Uyumu

Yay Anne – Koç Çocuk

Koç burcundaki çocuk Yay burcunda bir anneye sahipse, ortaya sevgi dolu ve uyumlu bir aile çıkar. Her ikisi de birbirinin varlığından büyük zevk alır. Arkadaş gibi olurlar. İki burç da kaşif ruhlu ve öncüdür. Birbirlerini çok iyi anlar ve hayata karşı iyimser bir tavır sergilerler. Birlikte heyecan verici işlere yönelirler. İlginç sporlar, kamp, açık hava faaliyetlerini seven maceracı kişiliklerdir. Hayat hakkındaki bilgilerini entelektüel faaliyetlerden çok bu tür deneyimlerle edinirler. Bu anne çocuk ilişkisi birçok ailenin kıskanacağı türde bir uyum içerir.

Yay Anne – Boğa Çocuk

Boğa bir çocuk Yay bir anneye sahipse, birbirini tanımaları biraz zaman alabilir. İki taraf da birbirinin farklı kişiliklerinden çok şey öğrenebilir. Yay, yenilik ve çeşitlilik peşindeyken, Boğa güven ve sükunet arar. Yay anne, sürekli hareket halinde olup yeni deneyimlerin çocuğunun zihnini geliştireceğini düşünür. Boğa burcundaki çocuk her seferinde aroması değişen dondurma yerine sadece çikolatalı yemekten hoşlanıyor olabilir. Boğa her ne kadar geleneksel bir aile özlemi çekse de, zamanla ailesinin yenilikçi yaklaşımından memnun olmayı öğrenebilir.

Yay Anne – İkizler Çocuk

İkizler bir çocuk Yay bir anneye sahipse, oldukça uyumlu bir aile ilişkisinden söz edilebilir. Her ne kadar farklılıkları olsa da doğması muhtemel tüm sorunları çözme potansiyeline sahip bir anne çocuk ikilisi söz konusudur. Yay, kaşif ruhludur ve öncüdür, hep yenilik peşindedir. İkizler’in getirdiği yeni fikirler ve öneriler, Yay için çok caziptir ve hemen getirilen fikrin deneyimlenmesi için girişimde bulunur. İkizler ise harekete geçmeden önce bu fikri sindirmek için zaman ister. Zaman zaman fikir ayrılıkları yaşasalar bile bu tartışmalar kısa sürer. Zira Yay kolay unutur ve affeder, İkizler ise yeni bir tartışma konusu aramakla meşguldür zaten.

Yay Anne – Yengeç Çocuk

Yengeç bir çocuk Yay bir anneye sahipse, iletişimin kurulması zaman alabilir. Anne çocuk birçok bakımdan farklı ilgi alanlarına ve farklı hayat görüşlerine sahiptir. Bu nedenle birbirlerini anlamak için çaba göstermeleri gerekir. Yay gerilimden ve adrenalin yükseltici aktivitelerden hoşlanırken evinde mutlu ve sakin oturmayı seven Yengeç’in de aynı aktivitelere katılmasını bekler. Anne, çocuğunun evde oturmasından hoşlanmaz ve hep dışarıya çıkıp dünyayı görmesini ister. Oysa Yengeç, ailenin yanında kalmayı tercih eder. Bununla birlikte Yay, çocuğunun bu duygusal zenginliğine hayranlık duyar

Yay Anne – Aslan Çocuk

Aslan bir çocuk Yay bir anneye sahipse, dinamizm, yaratıcılık ve hareket üzerine kurulu bir aile yapısı söz konusudur. Her iki burç da hayatı tüm yönleriyle denemekten, dışarıya çıkmaktan, yeni tatlar yakalamaktan zevk alır. Yay anne düşünce zenginliğiyle, Aslan çocuğuna çevresinde olup bitene daha derin bir bakış açısıyla yaklaşmayı öğretebilir. Aslan ise ailesini enerjisi ve oyuncu karakteriyle genç tutar. Birbirlerine karşı içten bir saygı ve hayranlık duyarlar.

Yay Anne – Başak Çocuk

Başak bir çocuk Yay bir anneye sahipse, farklı karakterde olsalar bile rahat bir aile iletişimi meydana getirirler. Yay keşfetmeyi ve yeni şeyler deneyimlemeyi sever. Başak ise Yay’ın kendisine getirdiği bu yenilikleri detaylı olarak incelemeyi tercih eder. Anne çocuk birlikte çok şey öğrenebilir. Konuşacak birçok şey bulabilirler. Başak detaylarla daha çok ilgilenirken, Yay genel olana odaklıdır. Hayata olan bu farklı yaklaşımlarına alışmaları zaman alabilir. Ama sonunda Başak’ın pratik yaklaşımı, Yay’ın yenilikçi yaklaşımıyla uyum sağlayabilir. Başak çocuk dış dünyayla iletişime geçmek için Yay annesinin bu alandaki ilgisinden yararlanabilir

Yay Anne – Terazi Çocuk

Terazi bir çocuk Yay bir anneye sahipse, ilişkileri son derece uyumlu ve yaratıcı olur. Anne çocuk birbirlerini çok iyi anlar ve hayata yaklaşımları son derece iyimserdir. Her ne kadar Terazi’nin sükunetine karşılık Yay hareketlilik ve heyecan arayışında olsa da Terazi iletişim becerisiyle Yay annesinin maceralarını dinlemekten zevk alır. Yay, gezgin ve kaşif ruhludur. Bilgelik ve derinlik peşindedir. Terazi de bunların anlatılmasından ve bunları aile içi olaylara bağlamaktan zevk alır. Anne çocuk birlikte deneyimledikleri yeni etkinliklerle ilişkilerini hep sıcak ve akıcı tutar.

Yay Anne – Akrep Çocuk

Akrep bir çocuk Yay bir anneye sahipse, karşılıklı saygının ve kişisel sınırların korunması gereken bir aile ilişkisi meydana çıkar. İki taraf birbirlerinin özel hayatlarına ve ilgi alanlarına saygı duymayı başarabilirse, anne çocuk, iki yakın arkadaş gibi olur. Yay çeşitlilikten, yenilikten ve iyimserlikten yanadır. Akrep de aile ilişkilerini kuvvetlendiren bu deneyimlerden keyif alır. Yay anne çocuğuna duygusal ağırlığından kurtulmayı ve biraz eğlenmeyi öğretebilir. Yay, Akrep’in çok inatçı ve saplantılı olduğunu düşünebilir, Akrep ise Yay’ı çok özensiz bulabilir. Anne çocuk bu gerilimi yeni şeyler deneyerek, gezerek dağıtabilirler.

Yay Anne – Yay Çocuk

Yay bir çocuk Yay bir anneye sahipse, gezgin ruhlu bir aile oluştururlar. Birbirlerine çok benzedikleri için anne çocuk gayet iyi geçinir. Benzer heyecanları ve zevkleri paylaşırlar. İkisi de yeni yerler görmek, yeni bilgiler edinmek peşindedir. Aile iletişimleri de araştırmacı ruhları doğrultusunda gelişir. Öğrendikleri, gördükleri, deneyimledikleri şeyleri birbirine anlatarak uzun saatler boyunca sohbet edebilirler. Birbirlerine çok benzediklerinden, arkadaş gibi geçinir ve ne hissettiklerini ya da düşündüklerini karşılıklı olarak sezebilir, anlayabilirler.

Yay Anne – Oğlak Çocuk

Oğlak bir çocuk Yay bir anneye sahipse, çok az ortak noktaları olduğu düşünülebilir. Karakterleri o kadar zıttır ki, anne çocuk konuşacak konu bulmakta zorlanabilir. Bu aile iletişiminin gelişmesi için zaman ve karşılıklı anlayış gerekir. Yay her zaman yenilik peşinde koşan, dış dünyayı seven, sabırsız, gezgin ruhluyken, Oğlak detaycı, sessiz, sabırlı ve önündeki işe bakan, gelenekçi yapıdadır. Anne çocuğun birbirini anlamaya ve sabırlı olmaya ihtiyaçları vardır.

Yay Anne – Kova Çocuk

Kova bir çocuk Yay bir anneye sahipse, oldukça enerjik bir aile ilişkisinden bahsedilebilir. Anne çocuk dışa dönük, yeni deneyimlerden heyecan duyan bir ikilidir. Oldukça yaratıcı ve orijinal bir aile olurlar. Düşmekten korkmadan uçabilirler. Arkadaşlığa yakın bir anne çocuk iletişimi söz konusu olur. Zodyak kuşağında birbirinden uzak konumlanmış burçların uyumuna sahiptirler. Çok rahat anlaşabilirler. Birlikte uzun zaman geçirmekten keyif alırlar. Mizah anlayışları ve olaylara yaklaşımları benzerlik gösterir.

Yay Anne – Balık Çocuk

Balık bir çocuk Yay bir anneye sahipse, uyumları geniş hayal dünyalarında bulmaları olasıdır. İkisi de çok zengin bir zihinsel dünyaya sahiptir ve birlikte birçok konuda konuşabilir, hayal kurabilirler. Kendi yarattıkları hikayeleri anlatabilirler. Balık, Yay’ın gezgin ruhuna, diğer burçlara oranla daha anlayışlı yaklaşır. Yay yeni şeyler deneyimlemek, keşfetmek ister, gözü hep uzaklardadır. Bu bakımdan Balık’ın hayalci yanıyla örtüşür. Balık’a hayal dünyasını geliştirebileceği birçok yeni fikir getirebilir. Yay da kendi gezintilerinin ardından Balık’ın yanında kendini aile ortamının güveninde hisseder.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir