ANNE BEBEK BURÇ UYUMU

Oğlak Burcu Annelerin Uyumu

oğlak burcu anneleri

Oğlak Burcu Anne – Koç Çocuk

Koç burcundaki çocuk Oğlak bir anneye sahipse, mesafeli görünse de aslında birbirine derinden bağlı iki kişiliğin ilişkisi ortaya çıkar. Vizyonları farklı iki insan söz konusudur. Koç her zaman kestirme yolun peşindeyken, Oğlak eğer başarıyı garantiliyorsa uzun ve zorlu olanı tercih eder. Bu ikili birbirlerinin farklı stillerini anladıktan sonra, eğer anne çocuğa idealleri dayatmadan, onun kendi kişiliğini oluşturmasına izin verirse bütünlüğü yakalayabilir, tek başlarına başaramayacaklarını birlikte başarmaları mümkün olabilir.

Oğlak Burcu Anne – Boğa Çocuk

Boğa bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, ortaya oldukça gerçekçi yaklaşımları ve dünyevi kaygılara sahip bir aile ilişkisi çıkar. Pratik ve akla dayalı bir uyum söz konusudur. Her iki taraf da mantıklı, disiplinli hareket eder ve yüksek standartlar peşindedir. Boğa çocuk, annesinin gösterdiği özenden çok memnundur ve amaçlarının peşinde giderken onu kendisine örnek alır. Oğlak anne ise çocuğunun gayretinden ve başarılarından gurur duyar. Paylaştıkları dünyevi kaygılar aile bağlarını kuvvetlendirir.

Oğlak Anne – İkizler Çocuk

İkizler bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, gece ve gündüz kadar birbirinden ayrı hayat görüşleri olan insanların oluşturduğu bir aile ortaya çıkar. Bu da iletişimin daha sağlıklı olması için zaman harcanması gerektiğini gösterir. İkizler hep yeni şeyler deneyimlemek isteyen, nefes almaya vakti olmayan bir yapıdayken, Oğlak risk almaktan hoşlanmaz ve belirlediği amaca doğru ağır ama emin adımlarla ilerlemek ister. İkizler’de aynı kararlılığı görememek Oğlak’ı üzer. Birbirlerinin ruhsal yapılarını anlamak için çaba sarf etmelidirler.

Oğlak Anne – Yengeç Çocuk

Yengeç bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, azim ve istikrar üzerine kurulu bir aile ilişkisinden bahsedilebilir. Oğlak, rasyonel ve gerçekçidir. Yengeç ise duygusal ve hassastır. İki burç birbirini çok iyi tamamlar. Bu dayanıklı ve geleneksel aile yapısı dünyevi ve manevi rahatlık temeline dayanır. Her iki burç da sakin ve muhafazakar yaradılışlıdır. Anne ve çocuğun birbirinden yüksek beklentileri vardır. Yengeç, Oğlak’ın aileye ve yapmakta olduğu işe kendisini tam vermesinden memnun olur, Oğlak ise Yengeç’in duygusal yapısından ve hassasiyetinden etkilenir. Çok başarılı ve sağlam bir aile modeli oluştururlar.

Oğlak Anne – Aslan Çocuk

Aslan bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, birbirini destekleyen bir aile yapısı söz konusudur. Oğlak gelenekçi ve çok çalışkandır. Aslan çalışkanlığın değerini anlar ama annesinden biraz daha eğlenceli olmasını bekler. Birlikte çok fazla zaman geçirmeyebilirler. Oğlak, Aslan’ın özensiz olduğunu düşünebilir. Aslan ise Oğlak’tan daha açık fikirli olmasını bekler. Aslında ikisi de amaca odaklı, çalışmaya ve lükse meraklıdır, bu noktada birbirlerine çok yardımcı olurlar.

Oğlak Anne – Başak Çocuk

Başak bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, akıl, mantık, pratiklik üzerinde yürüyen bir aile ilişkisinden bahsedilebilir. Anne çocuğun birbirlerinden çok şey beklemeleri söz konusu olabilir. Ama ortak yolu hemen bulabilirler. İki burç da duygularının esiri olmaz ve maddi açıdan güvende olmayı isterler. Gelenekçi yaklaşımları sayesinde birlikte hedeflerine disiplinli bir çalışmayla kolayca, fazla tartışmadan ulaşabilirler. Her ikisi de oldukça çalışkandır. Anne çocuğun mükemmeliyetçi yapıları zaman zaman tartışmalara sebep olsa da, rasyonel yaklaşımları bu problemleri kolayca aşmalarını sağlar.

Oğlak Anne – Terazi Çocuk

Terazi bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, ortak yol bulunması için çaba gerektiren bir aile ilişkisinden bahsedilebilir. Anne çocuğun ortak ilgi alanı hemen hemen yok gibi olduğundan birlikte iyi vakit geçirebilmek için zamana ve anlayışa ihtiyaç vardır. Terazi, dışa dönüktür ve iletişim kurmaktan hoşlanır. Oğlak ise daha hesaplı ve gelenekçi bir yapıya sahiptir. Ama ikisi de sükuneti sever ve aile ilişkilerine önem verir. Hedeflerine ulaşmak için çok farklı yöntemler kullansalar bile birbirlerine engel olmadıkları sürece zamanla ve sabırla iyi bir iletişim oluşturabilirler.

Oğlak Anne – Akrep Çocuk

Akrep bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, aile iletişimleri oldukça rahat ve tutarlı olacaktır. Her ikisi de aile içi ilişkilere ve sevgiye önem verir. Çekingenlik ve başkalarına olan güvensizlikleri bu anne çocuğu dış dünyaya kapalı bir aile yaşantısına çekebilir. Aile içinde çok iyi anlaştıklarından diğer insanlarla olan iletişimlerinin gelişmesi zaman alabilir. Akrep, zaman zaman Oğlak’ı çok duygusuz bulabileceği gibi onun sayesinde kendi duygularını kontrol etmeyi de öğrenebilir.

Oğlak Anne – Yay Çocuk

Yay bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, çok az ortak noktaları olduğu düşünülebilir. Karakterleri o kadar zıttır ki, anne çocuk konuşacak konu bulmakta zorlanabilir. Bu aile iletişiminin gelişmesi için zaman ve karşılıklı anlayış gerekir. Yay her zaman yenilik peşinde koşan, dış dünyayı seven, sabırsız, gezgin ruhluyken, Oğlak detaycı, sessiz, sabırlı ve önündeki işe bakan, gelenekçi yapıdadır. Anne çocuğun birbirini anlamaya ve sabırlı olmaya ihtiyaçları vardır.

Oğlak Anne – Oğlak Çocuk

Oğlak bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, söz konusu aile ilişkisi dayanışma ve işbirliği üzerine kuruludur. Anne çocuk birlikte saat gibi düzenli ve istikrarlı biçimde çalışıp her türlü işi başarabilirler. İkisi de hayata rasyonel biçimde yaklaşırlar. Sonsuz sabırları ve gayretleri vardır. Azimleri ve güçlü enerjileri sayesinde önlerindeki her engeli aşabilirler. Aşırı detaycılıkları ve hırsları onları zaman zaman birbirine düşürebilir. Ama sabırları sayesinde bunu da aşmayı başarırlar.

Oğlak Anne – Kova Çocuk

Kova bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, son derece büyük işler başarabilecek bir aile yapısından söz edilebilir. Her ne kadar karakterleri son derece zıt olsa da birbirlerini her konuda destekler ve büyük işlerin altından kolayca kalkabilirler. Birbirlerini çok iyi tamamlarlar. Kova’nın sonsuz deneyimleme arzusu ve enerjisi, Oğlak gibi azimli bir ruhla iş birliği sağladığında çok yol alabilirler. Bununla birlikte Oğlak’ın ciddi ve çekingen yapısıyla, Kova’nın hareketli, coşkulu hali zaman zaman çelişebilir.

Oğlak Anne – Balık Çocuk

Balık bir çocuk Oğlak bir anneye sahipse, birbirine son derece zıt karakterli iki insandan oluşan bir aile ilişkisi çıkar ortaya. Bununla birlikte birbirlerine çok düşkün olurlar ve başka kimsede görülmeyecek bir sabırla birbirlerini anlamaya çalışırlar. Oğlak, akılcı ve realist bir yapıya sahipken, Balık hayalci ve spiritüeldir. Bu farklı karakter yapıları ikisini zaman zaman eğlendirse de, iletişim problemlerine de yol açabilir. İkisinin birbirini anlaması ve daha iyi iletişim kurabilmeleri için biraz zaman geçmesi gerekir.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir